Locatie Bruggertstraat

Twee havo 4 en één vwo 6 bedrijfseconomie groep hebben afgelopen woensdag 2 december de workshop ‘Ome Duo betaalt’ gevolgd. De Saxion Studentenpool OSS heeft in samenwerking met de Rabobank Enschede-Haaksbergen een module genaamd ‘Ome DUO betaalt – Bewuster omgaan met geld’. Het doel van de module is om leerlingen meer financieel inzicht te geven en bewustzijn te ontwikkelen voor alles wat er op financieel vlak komt kijken bij het studeren na de middelbare school. Onze school fungeerde als pilotschool voor deze module. Een uitgelezen mogelijkheid om onze leerlingen nog wat beter voor te bereiden op de stap naar het vervolgonderwijs.

De studenten deelden ervaringen, informeerden over relevante financiële zaken en gaven handige tips. “Er werden best veel dingen verteld die ik nog niet wist, dus dat was allemaal wel heel handig”.